Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Kiedy majówka 2014?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 20-02-2014 17:29
Zapytał:
Użytkownik: Danuta Danuta (Danuta Kowalska)
Niedostępny Ostatnio: 05-05-2014 12:48
Użytkownik: Danuta
UżytkownikDanuta
Imię i Nazwisko:Danuta Kowalska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 194

Popularność: 638
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Endes Endes
Niedostępny Ostatnio: 27-06-2014 15:33
Użytkownik: Endes
UżytkownikEndes
Imię i Nazwisko:Jacek Kijowski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 210

 

Kiedy majówka 2014

Pierwszy długi weekend zaraz po Świętach Wielkanocnych przypada oczywiście na okres 1-3 maja. Polacy już na samym początku roku kalendarzowego sprawdzają jaki dzień przypada na długi weekend i czy uda im się coś utargować ze swoim szefem jeśli chodzi o dodatkowe wolne dni.

W tym roku 1 maja przypada na czwartek. Dlatego jeśli ktoś będzie miał szczęście i otrzyma 2 maja urlop, to będzie miał do dyspozycji aż 4 dni wolnego. Okazuje się, że jest to całkiem sporo. Szczególnie patrząc na to, jeśli ktoś nie może pozwolić sobie jeszcze na długie urlopy. Więc lepsze są te kilkudniowe weekendy, podczas których można naprawdę świetnie wypocząć. Wszystko jest po prostu kwestią dobrej organizacji.

Na cztery dni z początku maja tego roku, już w wielu biurach podróży można znaleźć ciekawe oferty. Wśród nich można znaleźć wycieczki krajowe, jak i również wycieczki zagraniczne. Tutaj również sprawdzają się zakupy grupowe, które pozwalają na dokonanie tańszych zakupów. Często w ten sposób można wyłowić naprawdę atrakcyjne ceny noclegów. Okazuje się, że najbardziej opłacalne jest organizowanie sobie wycieczek na własną rękę. Fakt, że trzeba poświęcić na to więcej czasu, a w przypadku wojaży zagranicznych, znać chociaż trochę język obcy. Jednak przeliczając ile można na tym zaoszczędzić, to taka forma podróżowania naprawdę się opłaca.

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Kiedy majówka 2014?

faceLife na Facebook'u