Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jakie będzie lato 2014?


Doprecyzowanie pytania: jakie będzie lato 2014
Dodano pytanie: 06-01-2014 21:06
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rog)
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

Popularność: 5377
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Danuta Danuta
Niedostępny Ostatnio: 05-05-2014 12:48
Użytkownik: Danuta
UżytkownikDanuta
Imię i Nazwisko:Danuta Kowalska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 194

Jakie będzie lato 2014

Lato w 2014 roku według synoptyków, podobno ma być dość krótkie, ale za to bardzo upalne. Pierwsze upały mają się teoretycznie zacząć już pod koniec czerwca. Teoretycznie maj będzie dopiero miesiącem kiedy będziemy mieli na dobre z rozpoczęciem wiosny. Zatem w tym miesiącu jeszcze nie będziemy mogli się spodziewać spektakularnego nadejścia lata.

Jeśli ktoś nie może zdecydować się na urlop wypoczynkowy, to może wybrać się na niego właśnie już pod koniec czerwca. Tym bardziej, że jeszcze w wielu miejscach jest to czas przed rozpoczęciem głównego sezonu. Zatem można liczyć na tańsze noclegi i mniejsze tłumy na przykład na plażach. Kolejna fala ciepła nadejść ma na przełomie lipca i sierpnia. Niestety oprócz długo oczekiwanych upałów, taka pogoda ma przynieść również przelotne deszcze i burze.

Tak więc wynika z przewidywań, że początek lipca jak i koniec sierpnia mogą należeć do nieco chłodniejszych okresów tego sezonu. Jak można się domyślić, kolejnym terminem na udane wakacje na obszarze Polski mogą być właśnie w tym czasie. Teoretycznie po 15 sierpnia ma przyjść ochłodzenie i swego rodzaju załamanie pogody.

Osoby nie mające zobowiązań we wrześniu takich jak szkoła czy praca. Mogą zastanowić się jeszcze nad tym miesiącem. Ponieważ od kilku lat można zauważyć, że wrzesień należy do bardzo ciepłych miesięcy. 

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jakie będzie lato 2014?

faceLife na Facebook'u