Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jaka temperatura w marcu 2014?


Doprecyzowanie pytania: Jaka temperatura w marcu 2014
Dodano pytanie: 08-02-2014 08:34
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rog)
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

Popularność: 665
Kategorie:NaukaPodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Endes Endes
Niedostępny Ostatnio: 27-06-2014 15:33
Użytkownik: Endes
UżytkownikEndes
Imię i Nazwisko:Jacek Kijowski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 210

 

Temperatura w marcu 2014

Marzec będzie już stosunkowo ciepłym miesiącem w porównaniu do stycznia i lutego. Chociaż pojawiać się będą liczne opady deszczu, to towarzyszyć im będzie również temperatura na plusie. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że będzie ona nieco zróżnicowana w każdym regionie Polski.

Najcieplej będzie w Centrum i na Zachodzie Polski. Najzimniej na Południu, w okolicach Zakopanego, a także na Wschodzie w rejonach Suwałk. Strefa przejściowa będzie przechodziła od Północy przez Polskę Centralną.

Pierwsza dekada marca zapowiada się najcieplej z całego miesiąca. W okolicach Warszawy, Gdańska i Poznania, będzie można odnotować najwyższe temperatury w okolicy 10-11 stopni Celsjusza. W tym samym czasie w Suwałkach i Zakopanym będzie można odczuć maksymalnie 6-7 stopni Celsjusza. Pod koniec pierwszej dekady, dojdzie do małego ochłodzenia. Co ciekawe w Suwałkach będzie można odnotować nawet minusowe temperatury. Natomiast w pozostałych regionach będzie się ona utrzymywała w zakresie 2-3 stopni Celsjusza. Wyjątkiem będą okolice Zakopanego, ponieważ tutaj termometr będzie wskazywał około 7-8 stopni.

Druga dekada będzie w porównaniu do pierwszej o wiele zimniejsza. Termometr będzie częściej wskazywał minusowe temperatury. A towarzyszyć im będą opady deszczu i śniegu, a już na pewno całkowite zachmurzenie. Najzimniej będzie ponownie w okolicach Suwałk i Zakopanego. Tam termometr może wskazać nawet minus 6 stopni Celsjusza.

Za to ostatnie dni marca mają znowu przynieść ocieplenie. W całej Polsce będziemy mogli cieszyć się temperaturą powyżej zera.

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::NaukaPodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka temperatura w marcu 2014?

faceLife na Facebook'u