Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jaka pogoda w marcu 2014?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 17-01-2014 11:56
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rog)
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

Popularność: 904
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Endes Endes
Niedostępny Ostatnio: 27-06-2014 15:33
Użytkownik: Endes
UżytkownikEndes
Imię i Nazwisko:Jacek Kijowski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 210

 

Jaka pogoda w marcu 2014

Synoptycy niestety nie przewidują, że marzec w 2014 roku będzie należał do udanych. Właśnie raczej istnieją swego rodzaju przewidywania, że będzie to dość ciepły (ponieważ temperatura będzie w większości dni na plusie), ale również niezwykle kapryśny okres w Polsce. Liczne zachmurzenia przynoszące opady śniegu, deszczu i mieszanki deszczu ze śniegiem, w końcu nie wpływają korzystnie na samopoczucie wielu osób.

Praktycznie przez cały marzec będziemy mieli do czynienia z przelotnymi opadami, a także odwilżami. Temperatura raczej nie będzie spadała poniżej zera. Wahania w ciągu miesiąca, będą wynosiły średnio od dwóch do ośmiu stopni Celsjusza. Niestety pochmurne niebo wcale nie będzie przypominało nadchodzącej wiosny. To oznacza, że 21 marca niekoniecznie będzie objawem nadejścia spektakularnego ocieplenia i odejścia na dobre zimy.

Powinniśmy się zatem nastawić, że zimowa aura będzie przysłaniała pierwszy miesiąc, który nam się kojarzy często już z nadejściem wiosny. Nie powinno się zapominać wtedy o poprawieniu odporności swojego organizmu. Ponieważ taka pogoda stwarza idealne warunku jeśli chodzi o rozwój zarazków i bakterii, a także wirusów. Dlatego nie należy ulegać zbyt szybko złudzeniom i ubierać się w wiosenne rzeczy, nawet jeśli przez chwile zaświeci słońce, bo szybko pogoda może zamienić się z zachmurzoną i mało przyjemną aurę.

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda w marcu 2014?

faceLife na Facebook'u