Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jaka pogoda na wakacje 2014 nad morzem?


Doprecyzowanie pytania: pogoda na wakacje 2014 nad morzem
Dodano pytanie: 12-03-2014 16:01
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rog)
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

Popularność: 7819
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Danuta Danuta
Niedostępny Ostatnio: 05-05-2014 12:48
Użytkownik: Danuta
UżytkownikDanuta
Imię i Nazwisko:Danuta Kowalska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 194

 

Jaka pogoda na wakacje 2014 nad morzem

Tegoroczna pogoda podczas wakacji spędzonych nad Bałtyckim Wybrzeżu zapowiada się raczej dość łaskawie. Pierwsze upały teoretycznie według prognozy długoterminowej mają przyjść już pod koniec czerwca. Będzie to zatem dobry moment na wybranie się nad morze, jeśli komuś zależy jeszcze na niezbyt zatłoczonych plażach.

Temperatura pod koniec czerwca będzie z pewnością wynosiła ponad dwadzieścia stopni Celsjusza. Taki czas powinien się utrzymać jeszcze przynajmniej do połowy sierpnia. Jednak trzeba również wziąć pod uwagę, że w tym czasie mogą wystąpić również swego rodzaju ochłodzenia. Meteorolodzy przewidują jednak, że największa fala upału powinna nastąpić na przełomie lipca i sierpnia. Zatem jest to kolejny moment, kiedy spokojnie można wybrać się na wczasy do nadmorskich miejscowości.

Złamanie pogody typowej dla wakacyjnej prawdopodobnie nastąpi na przełomie pierwszej oraz drugiej połowy sierpnia. Wtedy to też możemy być świadkami nadchodzących deszczów i niższej temperatury. Powrót ciepła może nastąpić jeszcze we wrześniu, jednak prognozy długoterminowe, w tej chwili nie dają na to żadnej gwarancji.

W lipcu oprócz upałów można spodziewać się również wyładowań atmosferycznych, które niestety będą dość gwałtowne. A towarzyszyć im raczej będą również ulewne deszcze, choć i będą się mogły zdarzać także suche burze, które będą dość niebezpieczne i przyczynić się mogą do pożarów lasu.

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na wakacje 2014 nad morzem?

faceLife na Facebook'u