Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jaka pogoda na wakacje 2014?


Doprecyzowanie pytania: pogoda na wakacje 2014
Dodano pytanie: 01-01-2014 17:00
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rog)
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

Popularność: 8519
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Danuta Danuta
Niedostępny Ostatnio: 05-05-2014 12:48
Użytkownik: Danuta
UżytkownikDanuta
Imię i Nazwisko:Danuta Kowalska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 194

Pogoda na wakacje 2014

Pogoda na wakacje 2014 zapowiada się dość atrakcyjnie. Dlatego jeśli ktoś planuje urlop spędzić w Polsce, nie powinien się zawieść. Co prawda nie obejdzie się bez pewnych komplikacji, ale patrząc na naszą sytuację w jakiej się znajdujemy, a dokładniej na szerokość geograficzną, to nie mamy co się łudzić na idealne parametry pogodowe jak w przypadku klimatu zwrotnikowego czy równikowego.

Lato przyjdzie pod koniec stycznia. Ponieważ wtedy właśnie ma się zacząć pierwsza prawdziwa fala upałów. Zatem, to nie będzie nic takiego dziwnego jeśli czerwiec rozpocznie się jeszcze dość chłodno. Początek lipca również może przynieść nieco niższą temperaturę powietrza, ale nadal będzie ona przekraczała 20 stopni Celsjusza, więc wciąż będziemy mogli liczyć na bardzo ładną pogodę. Fakt, mogą pojawić się w tym czasie deszcze oraz burze, jednak lato bez tych dodatków nie byłyby prawdziwym polskim latem.

Meteorolodzy przepowiadają, że najcieplej jednak ma być na przełomie lipca i sierpnia. Wtedy też faktycznie może nie zabraknąć dość groźnych i suchych burz, jednak na brak upału nie będziemy mogli w żaden sposób narzekać.

W drugiej połowie sierpnia przewidywane jest pierwsze ochłodzenie. Świadczy to o tym, że jednak w tym roku lato nie będzie należało do najdłuższych, ale za to ma być bardzo ciepłe. 

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na wakacje 2014?

faceLife na Facebook'u