Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jaka pogoda na sierpień 2014?


Doprecyzowanie pytania: pogoda na sierpień 2014
Dodano pytanie: 01-01-2014 20:06
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rog)
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

Popularność: 21763
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Danuta Danuta
Niedostępny Ostatnio: 05-05-2014 12:48
Użytkownik: Danuta
UżytkownikDanuta
Imię i Nazwisko:Danuta Kowalska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 194

Pogoda na sierpień 2014

Czy w sierpniu warto wybrać się na urlop? Na razie jeszcze ciężko jest sprecyzować, jaka pogoda dokładnie będzie panowała w sierpniu 2014 roku. Jednak w ogóle trzeba wziąć pod uwagę, że długoterminową pogodę raczej określa się na podstawie wykresów z poprzednich lat, niż na wróżeniu z fusów. Oczywiście przebieg obecnej zimy, ma spore znaczenie na to, jak będą wyglądały tegoroczne wakacje. Jednak przez okres prawie ośmiu miesięcy może się jeszcze bardzo dużo wydarzyć.

Synoptycy przewidują, że i w tym roku sierpień będzie należał do udanych miesięcy wakacyjnych. Co prawda w niektórych regionach Polski, będzie można spodziewać się sporych opadów, jednak to nie zmienia faktu, że temperatura będzie utrzymywała się na poziomie powyżej 20 stopni Celsjusza.

Pewnego ochłodzenia będzie można się spodziewać w drugiej połowie sierpnia. Ale również nie jest to żadną regułą. Co zresztą można było zaobserwować w zeszłym roku. Rok 2013 był ewidentną anomalią całą w sobie, ponieważ wyglądało to, jakby pory roku przesunęły się o co najmniej 1-2 miesiące. Upały były odczuwalne niemalże do połowy października.

Zatem w tym roku sierpień również może przynieść wiele słonecznych dni. Jednak bojąc się ryzyka, co do planowania udanego urlopu, dobrze jest wybrać się na wypoczynek w pierwszej połowie tego miesiąca. 

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na sierpień 2014?

faceLife na Facebook'u