Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jaka pogoda na marzec 2014?


Doprecyzowanie pytania: pogoda na marzec 2014
Dodano pytanie: 06-02-2014 22:56
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rog)
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

Popularność: 2301
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Tomek Tomek
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

 

Pogoda na marzec 2014

W roku 2014 na marzec przewidywania prognozy pogody są o wiele bardziej optymistyczne niż to było rok temu. Jeśli dobrze pamiętamy, to w zeszłym roku mieliśmy do czynienia z prawdziwym atakiem zimy, mimo, że wszyscy już od kilku ładnych tygodni wyczekiwali przyjścia wiosny. Niestety duże opady śniegu i przymrozki nie dawały spokoju niemalże przez cały marzec 2013.

Teraz ma wyglądać zupełnie inaczej. Mianowicie w marcu w 2014 roku,  meteorolodzy przewidują, że zima będzie jeszcze „dokuczała” na początku tego miesiąca. Ale jakby nie patrzeć, to do 21 marca ma czas, ponieważ do tej daty panuje jeszcze teoretycznie kalendarzowa zimowa pora roku. W drugiej połowie marca ma być już zdecydowanie lepiej. Będziemy mogli się spodziewać znacznego ocieplenia. Słupek rtęci będzie wskazywać nawet 15 stopni Celsjusza, oczywiście na plusie. Ostatnie dni marca będą naprawdę ciepłe, słoneczne i pozbawione opadów. Niestety po marcu przewidywany jest powrót zimowej pluchy.

Dlatego można sobie w marcu zaplanować różne wycieczki lub wypady związane z pierwszą wiosenną aurą. Ponieważ taka pogoda może sprzyjać dopiero pod koniec kwietnia lub nawet na początku maja. Zatem jak widać, zima ze względu a swój łagodniejszy charakter niż to miało miejsce w zeszłym roku, pozwoli na szybsze przyjście wiosny i cieszenie się nią.

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na marzec 2014?

faceLife na Facebook'u