Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jaka pogoda na maj 2014?


Doprecyzowanie pytania: pogoda na maj 2014
Dodano pytanie: 01-01-2014 20:05
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rog)
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

Popularność: 12468
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Endes Endes
Niedostępny Ostatnio: 27-06-2014 15:33
Użytkownik: Endes
UżytkownikEndes
Imię i Nazwisko:Jacek Kijowski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 210

 

Pogoda na maj 2014

Po ciężkich przebojach w kwietniu, wszyscy będziemy mogli odetchnąć ze spokojem, ponieważ maj ma nam przynieść o wiele cieplejsze dni. Przede wszystkim będziemy mogli liczyć już na ciepłą majówkę. Meteorolodzy twierdzą, że szczególnie nad Morzem Bałtyckim będzie można złapać pierwsze promienie słońca. Zatem jak ktoś jeszcze nie ma pomysłu na długi weekend, to może się zastanowić nad wyprawę nad Bałtyk.

Druga połowa maja będzie jeszcze cieplejsza i będzie jeszcze bardziej pogodna. Słupek rtęci będzie mógł wskazywać temperaturę powyżej 20 stopni Celsjusza, a czasami nawet blisko 30 stopni.

W samej końcówce tego miesiąca, może dojść do pewnego ochłodzenia. Według synoptyków, może to być spadek temperatury do około 10 stopni Celsjusza. Zatem po takiej sielance prawie, że upalnych dni, to będzie całkiem niemiłe zaskoczenie dla wszystkich.

Jednak co jest najważniejsze, o raczej już nie będziemy musieli się spodziewać żadnych anomalii pogodowych w postaci przymrozków, czy nawet opadów deszczu ze śniegiem. Niestety jak pamiętamy z poprzednich lat, to akurat z aurą wiosenną nie bywało najlepiej. W końcu może jednak zła passa się odwróci i spokojnie będzie można planować pierwsze majówkowe weekendy na spędzaniu wolnych chwil poza domem. Oczywiście nie obędzie się bez sytego grillowania oraz pierwszych rowerowych wycieczek za miasto.

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na maj 2014?

faceLife na Facebook'u