Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jaka pogoda na luty 2014?


Doprecyzowanie pytania: pogoda na luty 2014
Dodano pytanie: 19-11-2013 19:26
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rog)
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

Popularność: 25598
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Endes Endes
Niedostępny Ostatnio: 27-06-2014 15:33
Użytkownik: Endes
UżytkownikEndes
Imię i Nazwisko:Jacek Kijowski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 210

Pogoda na luty 2014

Według meteorologów, luty 2014 roku będzie jednym z najmniej przyjemnych miesięcy w przyszłym roku kalendarzowym. Wszystko za sprawą niezbyt przychylnej pogody. Z jednej strony mają być bardzo duże mrozy, a z drugiej gwałtowne odwilże i deszcze. Jednym słowem będzie bardzo niebezpieczna przeplatanka, ponieważ organizm ludzki nie będzie w stanie przestawiać się tak szybko do tak skrajnych warunków.

Jeszcze na przełomie stycznia i lutego mają być silne wiatry połączone z dość dużym mrozem. Następnie przyjdzie pierwsza odwilż, a z nią opady deszczu, a także deszczu ze śniegiem. Niektórzy synoptycy przewidują w tym miesiącu także dość wysokie plusowe temperatury sięgające do nawet 15 stopni Celsjusza. Z jednej strony wiele roślin będzie się budziło do życia, natomiast z drugiej po chwili wszystko będzie zamarzało.

Na takiej pogodzie na pewno najbardziej będą cierpiały dzieci, które będą miały w tym czasie ferie zimowe. Niestety, ale za bardzo nie skorzystają z osiedlowych lodowisk. Nawet nie wiadomo, czy w górach utrzyma się odpowiednia warstwa śniegu, żeby móc spokojnie jeździć na nartach. Bardzo możliwe, że maszyny dośnieżające będą chodziły na pełnych obrotach.

 

Wszystko tak naprawdę będzie zależało od tego, czy Polskę będą nękały wyże znad Atlantyku. Bo to one są odpowiedzialne za duże opady deszczu, nagłe ocieplenie, a także dość silny wiatr. 

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na luty 2014?

faceLife na Facebook'u