Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jaka pogoda na lipiec 2014?


Doprecyzowanie pytania: pogoda na lipiec 2014
Dodano pytanie: 01-01-2014 20:05
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rog)
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

Popularność: 45498
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Endes Endes
Niedostępny Ostatnio: 27-06-2014 15:33
Użytkownik: Endes
UżytkownikEndes
Imię i Nazwisko:Jacek Kijowski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 210

 

Pogoda na lipiec 2014

Według meteorologów, lipiec ma być bardzo ciepły, ale równocześnie, będziemy mogli spodziewać się opadów deszczu i gwałtownych burz. Chyba jak już wszystkie prognozy dotyczące pozostałych miesięcy w 2014, tak również w lipcu przewidywane jest załamanie pogody właśnie na przełomie czerwca i lipca. Czyżby kalendarz wtedy wywoływał jakąś nietrafioną aurę?

Wracając jednak do przypuszczeń synoptyków, co ma naprawdę się dziać w lipcu 2014 roku. To tak naprawdę dopiero w trzeciej dekadzie lipca, będzie upalnie. Wcześniej będzie ciepło, ale osoby tęskniące za wakacyjnym skwarem będą musiały poczekać do okolic 20 lipca.

Planując urlop nad morzem czy też innym zbiornikiem wodnym, trzeba nastawić się na przeplatankę. Tego samego dnia może być bardzo ciepło, a pod koniec na przykład zebrać się gwałtowna burza. Dlatego też osoby chcące spać pod namiotem, powinny się zastanowić, czy faktycznie będą w stanie wytrzymać tą ewentualną przeplatankę burz i upału.

Jednak, tak jak to było w poprzednich latach, raczej na pogodę nie powinniśmy narzekać. Jest to w końcu jeden z najcieplejszych miesięcy w roku. Niestety wakacje u nas trwają dosłownie chwilę w porównaniu do reszty miesięcy. Lipiec jest dobrym momentem na urlop. Chociaż osoby chcące mieć gwarancję w stu procentach na bezdeszczowe dni, mogą się tutaj nieco zawieść.

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na lipiec 2014?

faceLife na Facebook'u


binary options
quick way to make money
ways to make money from home
work at home