Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jaka pogoda na lato 2014?


Doprecyzowanie pytania: pogoda na lato 2014
Dodano pytanie: 01-01-2014 19:12
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rog)
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

Popularność: 10323
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Danuta Danuta
Niedostępny Ostatnio: 05-05-2014 12:48
Użytkownik: Danuta
UżytkownikDanuta
Imię i Nazwisko:Danuta Kowalska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 194

Jaka pogoda na lato 2014

Niektórzy muszą jeszcze na dniach zaplanować swój wakacyjny urlop. Jest to dość trudne zadanie, ponieważ pół roku przed przyjściem wakacji, nie jesteśmy pewni kiedy możemy tak naprawdę wybrać się na wymarzony wypoczynek, a przy tym pogoda będzie nam sprzyjała.

Niektórzy wypoczynek planują jeszcze na czerwiec. Mają w tym swój ukryty cel, który polega na tym, by uniknąć zbyt dużych tłoków w hotelach, na plażach lub w innych kurortach. Okazuje się, że faktycznie czerwiec może być dobrym miesiącem na urlopowanie się. Szczególnie koniec czerwca ma być wyjątkowo ciepły, a momentami nawet upalny. Dlatego pierwsza propozycja na urlop przypadnie na koniec czerwca.

Przychodzi czas na rozpatrzenie możliwości wzięcia urlopu w lipcu. Początek lipca nie do końca będzie zapowiadał się rewelacyjnie. Tak przynajmniej sądzą synoptycy. Na początku tego wakacyjnego miesiąca, może nie zabraknąć deszczu i przelotnych burz. Upalnie ma się zrobić dopiero w drugiej połowie lipca, i taki stan przewidywany jest do około 15 sierpnia. Więc automatycznie do głowy nasuwa się kolejny termin potencjalnego urlopu, który można wziąć od pracy.

Meteorolodzy przewidują, że druga połowa sierpnia przyniesie spore ochłodzenie. Kolejny rut ciepła może pojawić się jeszcze we wrześniu. Ponieważ to właśnie w ostatnich latach, ten miesiąc jest bardzo często niezwykle ciepły, a przy okazji nie ma już tak bardzo licznych rezerwacji na wypoczynek w pensjonatach. 

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na lato 2014?

faceLife na Facebook'u


Cross Stitch WebStore
Veru chinh hang
how to make money internet
make money fast online