Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jaka pogoda na kwiecień 2014?


Doprecyzowanie pytania: pogoda na kwiecień 2014
Dodano pytanie: 01-01-2014 20:05
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rog)
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

Popularność: 8495
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Danuta Danuta
Niedostępny Ostatnio: 05-05-2014 12:48
Użytkownik: Danuta
UżytkownikDanuta
Imię i Nazwisko:Danuta Kowalska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 194

 

Pogoda na kwiecień 2014

Niestety na razie przewidywania co do pogody, jaka ma być w kwietniu 2014 roku, nie wyglądają zbyt zachęcająco. Prawdopodobnie zamiast cieszyć się wiosenną aurą, będziemy mieli do czynienia z co chwilę powracającą zimą i jej oznakami. Niezbyt łagodna aura nie będzie sprzyjała udanym Świętom Wielkanocnym.

Także dobrze jest się w tym miesiącu nastawić na mieszankę aury. Przeplatankę wiosny z zimą. Ponieważ nie zabraknie ciepłych dni, jak i dni, w których temperatura będzie wynosiła co najwyżej zero stopni Celsjusza.

Osoby uprawiające ogródki, pewnie z tego względu będą miały spore utrudnienia. Ale nie tylko pasjonaci różnych upraw będą narzekać na brzydką pogodę. Również każda osoba, która lubi aktywnie spędzać czas, a nadal w kwietniu będzie ciężko z wyjściami na rower czy rolki.

Chociaż od przypuszczalnych prognoz do kwietnia są jeszcze cztery miesiące i wszystko może się zmienić. Dlatego też niektórzy liczą na to, że jednak zimowa aura całkowicie odpuści jeszcze w marcu. Tak naprawdę wszystko może się do tego czasu wydarzyć. Warto przypomnieć, że meteorolodzy jeszcze kilka miesięcy temu sądzili, że w tym roku będziemy mieli do czynienia z zimą stulecia. I na szczęście na razie w tym kierunku się nic nie zmienia. Jednak faktycznie trzeba się liczyć z przeciągającymi się przymrozkami aż do kwietnia.

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na kwiecień 2014?

faceLife na Facebook'u