Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jaka pogoda na koniec marca 2014?


Doprecyzowanie pytania: Jaka pogoda na koniec marca 2014
Dodano pytanie: 08-02-2014 08:33
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rog)
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

Popularność: 892
Kategorie:NaukaPodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Danuta Danuta
Niedostępny Ostatnio: 05-05-2014 12:48
Użytkownik: Danuta
UżytkownikDanuta
Imię i Nazwisko:Danuta Kowalska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 194

Pogoda na koniec marca 2014

Druga połowa marca rozpocznie się w całej Polsce nagłym załamaniem pogody. Z plusowych temperatur, przeskoczą one w błyskawicznym tempie na minusowe. Do tego zaobserwować będzie można liczne zachmurzenia, z których będą opady deszczu, śniegu, a także deszczu ze śniegiem.

Mimo, że w ciągu dnia w niektóre dni mogą pojawiać się stosunkowo ciepłe, to w nocy temperatura według meteorologów ma spadać poniżej zera stopni Celsjusza. W niektórych regionach Polski, to nawet nie będą zwykłe przymrozki, a wręcz siarczyste mrozy. Termometr ma pokazywać nawet -14 stopni Celsjusza, szczególnie w okolicach Zakopanego i w Suwałkach. Jednak niewiele lepiej będzie również w Poznaniu i Warszawie. Tutaj również będą zdarzały się nocki, kiedy temperatura będzie spadała poniżej -10 stopni Celsjusza.

Ostatnie kilka dni marca przyniosą lekkie ocieplenie. W okolicach Warszawy amplituda temperatury w czasie doby nie powinna być większa niż 5-6 stopni. W ciągu dnia termometr ma pokazywać około 1 stopnia Celsjusza na plusie, natomiast w nocy słupek rtęci ma pokazywać już tylko -4 stopni. Najcieplej będzie prawdopodobnie na Zachodzie kraju. Tutaj są przewidywania, że ostatnie dni będą pokazywały już około 3-4 stopni Celsjusza. Natomiast w nocy wartość będzie taka sama, ale niestety jeszcze na minusie. Jednak im bliżej będzie marca, tym bardziej trafiona pogoda będzie przewidywana. 

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::NaukaPodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na koniec marca 2014?

faceLife na Facebook'u