Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jaka pogoda na ferie 2014?


Doprecyzowanie pytania: pogoda na ferie zimowe 2014
Dodano pytanie: 01-01-2014 20:07
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rog)
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

Popularność: 757
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Endes Endes
Niedostępny Ostatnio: 27-06-2014 15:33
Użytkownik: Endes
UżytkownikEndes
Imię i Nazwisko:Jacek Kijowski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 210

Pogoda na ferie 2014

Już 20 stycznia, na ferie zimowe wybierają się dzieci ze szkół województwa lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego, a także śląskiego. Natomiast ostatnia tura jest przeznaczona dla dzieci z województwa dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Wtedy ferie zaczynają się od 17 lutego, a kończą aż 2 marca.

Jeśli chodzi o styczeń, to ma być on jednak dość łagodny. Wcześniejsze przewidywania mówiły o deszczowym i wietrznym styczniu w 2014 roku. Jednak na razie nic na to nie wskazuje. Delikatne przymrozki w nocy, a plusowe temperatury w ciągu dnia, sprawiają, że się powoli przyzwyczajamy do łagodnej zimy i do dość słonecznych dni w całej Polsce. Dzieci jednak spragnione są śniegu i przymrozków, żeby móc skorzystać choć trochę z możliwości jazdy po sztucznych lodowiskach, lub spędzenia udanych ferii zimowych na stokach narciarskich.

Górale pocieszają, że w lutym będziemy mieć do czynienia z prawdziwą zimą. Czyli taką, która charakteryzuje się dużymi opadami śniegu, a i mróz ma zaszczypać w nos i policzki. Zatem dzieci, którym ferie przypadną na dwa tygodnie w lutym, będą najbardziej zachwycone zimową aurą. Ferie zaczynające się jeszcze w styczniu, spowodują, że dzieci będą musiały poczekać trochę dłużej na jazdę na sankach. Choć oczywiście do ferii zostały jeszcze niecałe 3 tygodnie, więc może wszystko się zmienić.

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na ferie 2014?

faceLife na Facebook'u