Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jaka pogoda na czerwiec 2014?


Doprecyzowanie pytania: pogoda na czerwiec 2014
Dodano pytanie: 01-01-2014 20:05
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rog)
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

Popularność: 23987
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Danuta Danuta
Niedostępny Ostatnio: 05-05-2014 12:48
Użytkownik: Danuta
UżytkownikDanuta
Imię i Nazwisko:Danuta Kowalska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 194

 

Pogoda na czerwiec 2014

Prognozę pogody z półrocznym wyprzedzeniem należy traktować z bardzo dużym dystansem. Niestety, ale nikt w tym momencie nie jest w stanie powiedzieć, co takiego się będzie działo w czerwcu. Chociaż oczywiście istnieją pewne przypuszczenia, to jednak takiej prognozy nie powinno się brać na sto procent do siebie.

Teoretycznie pierwsza połowa czerwca będzie zdecydowanie chłodniejsza niż najcieplejsze dni występujące w maju. Przez to też może być jeszcze za chłodno na wyprawy nad morze lub jezioro. Jednak nie powinno się zamartwiać, że będzie zdecydowanie za zimno. Ponieważ temperatura mimo wszystko nie powinna spaść poniżej 20 stopni Celsjusza.

Druga połowa czerwca w 2014 roku, może zostać uznana nawet za bardzo upalną. Ponieważ automatycznie skoczy temperatura do góry. Jest to wszak bardzo dobra wiadomość, dla wszystkich którzy pod koniec czerwca kończą szkoły, studia czy też biorą sobie urlopy. Nad Polskim Bałtykiem aura będzie wyśmienita. A patrząc na to, że jeszcze większość osób czeka z wolnym na lipiec lub sierpień, to można się cieszyć nie tylko wspaniałą pogodą, ale również jeszcze brakiem tłoku na plaży.

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że prognoza pogody może całkowicie się zmienić. Dlatego należy śledzić różne serwisy, dające długoterminową pogodę. A na czerwiec najlepiej będzie patrzeć, dopiero pod koniec kwietnia lub na początku maja.

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na czerwiec 2014?

faceLife na Facebook'u


make money online
how to make money online
Online Geld Verdienen