Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jaka pogoda na Święta Wielkanocne 2014?


Doprecyzowanie pytania: pogoda na Święta Wielkanocne 2014
Dodano pytanie: 01-01-2014 20:07
Zapytał:
Użytkownik: Tomek Tomek (Tomasz Rog)
Niedostępny Ostatnio: 26-08-2015 12:53
Użytkownik: Tomek
UżytkownikTomek
Imię i Nazwisko:Tomasz Rog
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 46

Popularność: 8528
Kategorie:InnePodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Danuta Danuta
Niedostępny Ostatnio: 05-05-2014 12:48
Użytkownik: Danuta
UżytkownikDanuta
Imię i Nazwisko:Danuta Kowalska
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 194

Pogoda na Święta Wielkanocne 2014

Po zeszłorocznej Wielkanocy, większość osób obawia się co to będzie w Święta w 2014 roku. Faktycznie znowu mamy podstawy do obaw, ponieważ niedawno minione Święta Bożego Narodzenia były jednymi z najcieplejszymi, jakie były w historii ostatnich lat. Tym bardziej, że nie było tylko ciepło, ale również słonecznie. A cofając się trochę w zeszłe święta, można było wspominać przede wszystkim deszczową aurę, która nie była zbyt przyjemna.

Takie zdarzenia powodują spekulacje, czy w tym roku również będziemy mogli spodziewać się mroźnej lub śnieżnej Wielkanocy. Teoretycznie, Wielkanoc w 2014 roku przypada dość późno, bo aż na 20 kwietnia. Jednak to nie zmienia faktu, że tego dnia również możemy spodziewać się bardzo dużej śnieżycy, lub chociażby przymrozków.

Teoretyzując dalej, a także przeglądając różne prognozy długoterminowe, wiemy mniej więcej, że kwiecień będzie należał do dość specyficznych miesięcy. A właściwie wszystko będzie szło zgodnie z przysłowiami ludowymi – Kwiecień plecień tak przeplata, trochę zimy, trochę lata. I z tym faktycznie trzeba będzie się zgodzić, ponieważ w kwietniu nie zabraknie słonecznych dni oraz dodatnich temperatur, ale również nie zabraknie szybkich powrotów zimy. Jeśli chodzi o pogodę na samą Wielkanoc, to lepiej jest ją śledzić na krótko przed samymi świętami. W innym przypadku można być jeszcze bardzo zaskoczonym, co przyniesie aura. 

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::InnePodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka pogoda na Święta Wielkanocne 2014?

faceLife na Facebook'u