Strona faceLife.pl korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej
Szukaj w faceLife:

Jaka będzie pogoda na lato 2014?


Doprecyzowanie pytania:
Dodano pytanie: 23-01-2014 21:50
Zapytał:
Użytkownik: Dominik2306 Dominik2306 (Dominik Lorek)
Niedostępny Ostatnio: 25-01-2014 13:44
Użytkownik: Dominik2306
UżytkownikDominik2306
Imię i Nazwisko:Dominik Lorek
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 5

Popularność: 1193
Kategorie:NaukaPodgrupaInne...
Poleć w Google:

Poleć na Facebook'u:

Moderacja odpowiedzi: Zaakceptowane


Użytkownik: Endes Endes
Niedostępny Ostatnio: 27-06-2014 15:33
Użytkownik: Endes
UżytkownikEndes
Imię i Nazwisko:Jacek Kijowski
Adres:
Wojewódźtwo:
Ilość punktów: 210

Pogoda na lato 2014

Zbliżające się coraz cieplejsze miesiące, przypominają coraz bardziej o tym, że już niedługo będziemy mogli cieszyć się ciepłem w wakacyjne dni. Jeśli ktoś jest zmuszony w chwili obecnej, lub w najbliższych dniach zaplanować swój urlop, to z pewnością będzie zainteresowany długoterminową pogodą na okres wakacyjny.

W tej chwili ciężko jest przewidzieć jak będzie wyglądało lato pod względem pogody. Chyba raczej żaden meteorolog się nie odważy na postawienie stuprocentowej pogody z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Stąd też raczej możemy mówić o swojego rodzaju przypuszczeniach, niż bardziej o faktycznych prognozach.

Synoptycy starają się wyciągnąć średnią z wieloletnich obserwacji. Wśród nich można zaobserwować na przykład to, że koniec czerwca i początek lipca, jak i również przełom lipca i sierpnia, to dni, w których możemy spodziewać się prawdziwych upałów. Jest to również najbardziej prawdopodobny termin, kiedy spędzone wakacje w naszym kraju będą należały do najbardziej udanych. Lipiec jeszcze może również należeć do dość deszczowych i burzowych miesięcy. Zatem warto się przygotować, że upały mogą się mieszać wraz z gwałtownymi burzami.

Nie powinno się zapominać również o tym, że od kilku lat do jednego z najcieplejszych miesięcy zalicza się również wrzesień. Wtedy również warto pomyśleć o wakacyjnym wypoczynku. Oczywiście jeśli nie ma się żadnych zobowiązań szkolnych lub zawodowych. 

Podziel się z innymi:
Średnia ocena: 4.4 Ilość głosów: 1
Poleć odpowiedź:
Więcej odpowiedzi z kategorii::NaukaPodgrupaInne...
Dodaj kolejną odpowiedz do pytania: Jaka będzie pogoda na lato 2014?

faceLife na Facebook'u